کتابروید(کامل ترین کتابخانه اینترنتی)

کتابروید(کامل ترین کتابخانه اینترنتی)

دسترسی سریع به هزاران کتاب کاربردی در سایت کتابروید

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آموزش فعال کردن قدرت های چشمی


آموزش فعال کردن قدرت های چشمی

کتاب آموزش جامع فعال کردن قدرت های چشمی.

قبل از هر چیز شما باید بدانید که اصلا قدرت های چشمی چیست و چه کاربردی دارد؟

قدرت های چشمی همان طور که از نام اش پیداست قدرت هایی است که از چشم منشأ میگیرد و با این قدرت فوق العاده می توان کارهایی مانند بیهوش کردن افراد با نگاه کردن به چشم هایشان ، ایجاد توهم برای فرد مقابل وقتی به چشمان شما نگاه می کند ، فرو بردن افراد به درون هیپنوتیزم و...خیلی کارهای شگفت آور دیگر که درون کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

اما شاید خیلی از شما ها در مورد این قدرت خیلی جاها خوانده باشید و یا علاقه به فعال کردن قدرت های چشمی خود داشته باشید اما همانطور که می دانیم تقریبا هیچ آموزشی در اینترنت در این مورد یافت نمی شود زیرا این قدرت چیزی نیست که بعضی افراد بیایند و از خودشان چند تمرین الکی بنویسند و در اینترنت پخش کنند و حتی خیلی ها اصلا از وجود این نوع قدرت ها خبر ندارند که بخواهند در موردش تمرین بنویسند اما این وسط سوال اصلی این است که از کجا می توان آموزشات مربوطه به این قدرت را به دست بیاوریم؟

اگر شما دنبال چنین آموزشاتی هستید پس مطمئن باشید که خواندن این جملات اتفاقی نبوده و شما توسط نیروی جاذبه درون ذهنتان و کائنات به این سایت راهنمایی شده اید چرا که کتابی که الان در موردش می خوانید کتابیست که به شما به صورت کامل می آموزد که چگونه قدرت های چشمی خود را فعال کنید و از آن استفاده نمایید.

در این کتاب ابتدا به شما توضیحاتی در باره قدرت های چشمی و کاربردهای آن گفته خواهد شد و سپس به شما چندین آموزش خاص را به صورت کامل به شما می آموزد که شما با انجام آموزشات خواهید توانست که قدرت های چشمی خود را فعال کنید.

توجه داشته باشید که منبع این قدرت چاکرا می باشد و هیچ ربطی به جادو وطلسم ندارد و اینکه این آموزشات و این کتاب هم هیچ ربطی به چشم سوم ندارد زیرا چشم سوم برای دیدن ارواح و غیب گویی می باشد اما قدرت های چشمی برای ایجاد توهم ، هیپنوتیزم و یا تسلط بر شخص مقابل فقط با نگاه کردن به چشمان او می باشد.

توجه:این کتاب ترجمه شده از کتاب های کهن که به زبان سانسکریت و قدیمی است می باشد و در هیچ جای اینترنت یافت نمی شود و اختصاصی از سایت کتابروید(کتابخانه قدرت های نهفته) است و همچنین تمامی تمارین درون کتاب کاملا مجرب و واقعی است.

ارزش واقعی این کتاب بیش تر از چندصد هزار تومان است اما ما برای علاقه مندان به متافیزیک و قدرت های ماورالطبیعه این کتاب کمیاب و ارشمند را با 50 درصد تخفیف فقط با قیمت ده هزار تومان برای دانلود قرار داده ایم.

همین حالا این کتاب کمیاب و ارزشمند را با

50/0 درصد تخفیف فقط با قیمت

10,000 هزار تومان

از سایت کتابروید (کتابخانه قدرت های نهفته) دانلود نمایید.

 

نکته:لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید زیرا پس از خرید لینک دانلود درمرورگر شما باز می شود و همچنین لینک به ایمیل شما هم ارسال می شود و توجه داشته باشید که کلمه gmil اشتباه است و صحیح آن gmail می باشد و همچنین اینکه لینک دانلود به مدت 3 روز برای شما فعال است.

 

توجه:مدت زمان تخفیف این کتاب محدود می باشد.


مبلغ واقعی 20,000 تومان    50% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 724

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کتابروید ، کتابخانه اینترنتی شما

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما