کتابروید(کامل ترین کتابخانه اینترنتی)

کتابروید(کامل ترین کتابخانه اینترنتی)

دسترسی سریع به هزاران کتاب کاربردی در سایت کتابروید

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آموزش اگرو کینزی (کنترل گیاهان)


آموزش اگرو کینزی (کنترل گیاهان)

اگرو کینزی به معنای کنترل و به حرکت در آوردن گیاهان و درختان می باشد و شاید بتوان گفت که قدرت اگرو کینزی برابر با چهار کینزی برتر یعنی باد ، خاک ، آب و آتش باشد.

از جمله کارکرد های اگرو کینزی به میتوان به کنترل گیاهان ، رشد سریع و بیش از اندازه گیاهان و درختان ، به حرکت درآوردن گیاهان و درختان ، تغییر شکل درختان و گیاهان و...خیلی کارهای دیگر اشاره داشت.

در این کتاب شما با نحوه کامل کنترل کردن گیاهان و یا همان اگرو کینزی آشنا خواهید شد و تمریناتی را خواهید آموخت که در مدت زمان کمی اگرو کینزی را به دست بیاورید.

همچنین می توان از اگرو کینزی برای درمان خود استفاده کرد زیرا شما با کنترل گیاهان می توانید انرژی را از آنها بگیرید و خود درمانی انجام دهید.

کتاب آموزش اگرو کینزی ترجمه شده از کتاب های کهن شرق و سخنان استادان در این زمینه می باشد و درهیچ جای اینترنت یافت نمی شود و تمامی تمارین درون کتاب کاملا مجرب است.

این کتاب حاصل ترجمه ی چندین کتاب قدیمی می باشد و ما تمام تمرینات را به زبان امروزی و فارسی ترجمه کرده ایم و کاملا تضمین می کنیم که شما با خواندن این کتاب و انجام تمرینات درون کتاب در مدت زمان بسیار کمی به موفقیت در اگرو کینزی خواهید رسید.

 

همین حالا کتاب آموزش اگرو کینزی را فقط با قیمت

5,000 هزار تومان

از سایت کتابروید (کتابخانه قدرت های نهته) دانلود نمایید.

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    50% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 531

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کتابروید ، کتابخانه اینترنتی شما

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما